Субота, 25.05.2019, 22:55
Вітаю Вас Гість | RSS

Сергіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Шкільні новини

4 жовтня 2018 року в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. класоводи та класні керівники провели виховні години на тему "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин" з девізом "Не зраджуй свого друга і не будь байдужим!"

 

 

21 вересня 2018 року учні Сергіївскої ЗОШ І-ІІІ ст.взяли участь у Всеукраїнській кампанії "Голуб миру - 70а річниця Загальної декларації прав людини". Діти створили формацію у формі голуба, оформили паперовими голубами шкільне фойє та інформаційний стенд "Поезія про голубів", на порозі школи розмітили Стіну миру.

 

 

 

12 вересня 2018 року в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст . організовано виставку квітів та проведено Мітинг-реквієм присвячений 75 річниці визволення Гадяччини та с.Сергіївка від нацистських загарбників

  

 

В Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. з 03.09. по 10.09 проходив Олімпійський тиждень

      

 

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА 2018-2019 н.р.

   

 

 

 

При Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. з 29.05. по 15.06.2018 діє оздоровчий заклад "Веселка" з денним перебуванням дітей

               

 

Останній Дзвінок 2017-2018 навчального року

        

 

 

18 травня 2018 року в Сергіївці відзначали День Європи. Сергіївська ЗОШ І-ІІІ ст. спільно з художнім керівником сільського Будинку культури Бутко Л.П. організували для дітей 1-4 класів малюнок на асфальті "День Європи в Україні". Учні 5-11 класів спільно з класними керівниками організували виставку плакатів "Вперед до Європи". 

 

 

 

 

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.  В нашій школі День вишиванки відзначали 17 травня.

                  

 

11 травня 2018 року в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся захід присвячений Міжнародному Дню сім'ї "Моя сім'я", який організували ЗДНВР Ілляшенко А.Г., педагоги-організатори Мигаль О.П., Панова Н.В. До уваги гостей були запропоновані номери: хореографічного колективу "Дивограй" (Мигаль О.П.), учнів Гадяцької дитячої музичної школи (акордеоністів та вокалістів) (викладач Сіренко О.А.), переможців конкурсу екологічних агітбригад команда "Джерело" (виступ підготували Ілляшенко А.Г., Мигаль О.П. та Панова Н.В.), літературного читання (Ілляшенко А.Г.), вокальні номери (Панова Н.В.), а також номери підготовлені учнями спільно з класоводами та класними керівниками. Оформили святокову залу Ілляшенко А.Г., Мигаль О.П., Панова Н.В., а також Гайдабура Ю. - учениця Гадяцької художньої школи, керівник гуртка "Умілі ручки" - Гайдабура Л.С. та учасниця гуртка "Умілі ручки" Панова С.

                   

 

11 травня 2018 року в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися загальношкільні батьківські збори. Розглянули наступні питання:
1."Безпека в Інтернеті" (про запобігання вступу підлітків до "груп смерті") - практичний психолог Панова Н.В.
2. "Про попередження правопорушень" - керівник соціальної служби Сергіївської ОТГ Москаленко О.І.
3. "Про підготовку до ДПА та ЗНО" - ЗДНВР Лідова Л.В. 
4. "Про оздоровлення дітей у 2018 році" - ЗДНВР Ілляшенко А.Г.
5. "Про організацію харчування в 2018-2019 навчальному році" - Горб В.І.

 

5 травня 2018 року в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося свято "Прощавай, Букварику", яке підготували учні 1 та 5 класу спільно з Пархоменко Л.В.

День вітання і прощання —

Свято перших букварів.

Перша сходинка зростання,

Для найменших школярів.

 

З метою активізації екологічного руху в Україні 12 квітня 2018 року в м.Миргород відбувся зональний етап обласного конкурсу-огляду екологічних агітбригад та театрів (шоу). 
Учні 6-7 класів Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст. (Тихонович Б., Храпаль С., Галь С., Глушко А., Гулай А., Київський В., Маценко В., Мусієнко К.) виступили з театром (шоу) "Майбутнє планети в твоїх руках" і вибороли 3 місце.
(Підготували виступ ЗДНВР Ілляшенко А.Г., педагог-організатор Мигаль О.П. та соціальний педагог Панова Н.В.; звіт агітбригади "Джерело" підготувала вчитель біології Горб Т.В.)

 

 

Всесвітній день здоровя в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. відзначали 6 квітня 2018 року. Проведено соціально-психологічний театр "Подорож до країни Здраволюбії" та підготовано інформаційний стенд "Щоб здоровя добре мати, слід про нього змалку дбати".

 

 

 

23 березня 2018 року в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум з творчого обміну досвідом педагогічних працівників ЗЗСО "Використання інноваційних технологій на уроках природничих дисциплін". Учасники семінару-практикуму: педагогічні працівники Сергіївської ОТГ та м. Гадяч

 

 

Небесна Сотня – 
То в серцях вогонь.
Він гаряче палав за Україну.
Віднині тихим співом заспокой
Ти, земле рідная,
Свою дитину.
19 лютого 2018 року в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася лінійка присвячена пам"яті героям Небесної Сотні.

 

У житті кожного є момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень – вибрати справу по душі, за покликанням. Вибір професії, вступ до самостійного трудового життя іноді недаремно називають другим народженням. Адже від того, наскільки правильно зроблено вибір професії, залежить суспільна цінність людини, її місце серед людей, задоволеність професійною діяльністю, фізичне і психологічне здоров'я і, накінець, радість і щастя. З цього приводу відомий український педагог і психолог К.Д.Ушинський писав: "Якщо ви вдало виберете працю і вкладете в неї свою душу, то щастя саме вас знайде". Займатися ж не своєю справою важко. Втрачається інтерес, людина перевтомлюється, перенапружується, рахує кожну хвилину, коли закінчиться робочий день. У працівника виникає незадоволеність професійною діяльністю, знижується продуктивність і якість праці. Таким чином, помилка допущена при виборі професії, це не тільки особиста невдача людини, але й невдача суспільства.
З метою формувати творчий підхід до вибору майбутньої професії, розвивати кругозір учнів, мислення, увагу, спостережливість; виховувати любов і шанобливе ставлення до праці 20 лютого 2018 року в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. для учнів 10-11 класів проведено зустріч з представниками різних професій за круглим столом "Я обираю професію".

 

З метою ознайомлення з різноманіттям професій, формуванням професійної орієнтації 16 лютого 2018 року в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено тематичну зустріч учнів 5-11 класів на тему "Ярмарка професій". 
Учні, спільно з класними керівниками, підготували презентації з відповідними галузями професій та представили їх на зустрічі. 
Начальник відділу активної підтримки безробітних Гадяцької міськрайонної філії Полтавського ОЦЗ Максімова Тетяна Василівна, яку було запрошено на тематичну зустріч наголосила на тому, що вибір професії - це справа не одного дня, що професія має бути улюбленою справою.
Наталія Валеріївна звернула увагу на те, що улюблена праця звеличує людину, на те, що без професії, без улюбленої справи, людина існує, а не живе; що здійснювати вибір професії треба свідомо та відповідально, враховуючи свої нахили та здібності, особисті та громадські інтереси.
(Тематичну зустріч підготували соціальний педагог/практичний психолог Панова Н.В. та класні керівники: Педько В.О., Панасейко І.А., Треба Л.І., Вертелецька І.В., Кольченко В.Г., Педько Т.М., Горб Т.В.)

                   

 

В Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. 12 лютого 2018 року відбулася зустріч учнів 8-11 класів з начальником Гадяцького Бюро правової допомоги Калініченко Іриною Вікторівною та з начальником відділу активної підтримки безробітних Гадяцької міськрайонної філії Полтавського ОЦЗ Максімовою Тетяною Василівною, які провели спільний правопросвітницький захід «Свої права ти добре знай, їх шануй та поважай».

       

 

З метою запобігання правопорушень серед учнівської молоді 9 лютого 2018 року в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання штабу профілактики правопорушень.

     

 

8 лютого 2018 року в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання ради школи на якому розглядалося питання харчування учнів школи.

 

 

29 січня 2018 року в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся урок-реквієм, присвячений 100-річчю бою під Крутами. До учнів школи звернулася вчитель історії Ілляшенко А.Г., яка сказала, що історія немає однакових подій, але деякі її події мають щось спільне. Антоніна Григорівна провела паралель між обороною Фермопільської ущелини спартанцями у 480 році до н.е., битвою під Берестечком у 1651 році, коли 300 козаків прикривали відступ основного війська та битвою на станції Крути 1918 року, де 300 студентів стали на захист молодої української держави. учні переглянули документальний фільм"Недооцінені уроки історії. Герої Крут", прослухали віршовані рядки про згадані події та вшанували память всіх захисників незалежної України хвилиною мовчання.

 

29 січня 2018 року в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. з учнями 1-4 класів проведено годину спілкування на тему: "День Соборності України". Підготували Сіренко Н.Т. та Гайдабура Л.С.

 

 

 

28 грудня 2017 в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися новорічні ранки для учнів 1-4 класів "Новорічна казка" та для учнів 5-7  "Пригоди гномів". 29 грудня 2017 року відбувся новорічний вечір "Пригоди Снігуроньки" для учнів 8-11 класів.

 

 

22 грудня 2017 року в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів в рамках місячника боротьби з ВІЛ/СНІД класний керівник 9 класу Кольченко В.Г. спільно з учнями провели акцію "Червона стрічка". До акції долучилися учні та працівники школи.

 

 

12.12.2017 в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено відкритий урок фізики в 7 класі на тему "Дослідження коливань нитяного маятника. Лабораторна робота" (вчитель Педько Т.М.). Мета уроку: визначити період коливань нитяного маятника, вчити працювати у парах, виховувати охайність під час проведення експерименту.

 

 

8 грудня 2017 року в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено бінарний урок в 2 класі читання (вчитель Сіренко Н.Т.) та музичного мистецтва (вчитель Гайдабура Л. С.) на тему "Погана та пташка, якій своє гніздо не миле. "Роде наш красний" (українська народна пісня)". Мета: удосконалити навички виразного читання, навчити аналізувати прочитані вірші, розвивати смислову, образну пам'ять, вміння узагальнювати, виховувати інтерес до традицій української сім'ї

 

 

Сергіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів взяла участь в акції "16 днів проти насильства". В рамках акції проведено:
1 Лінійка з оголошенням про початок проведення акції «16 днів проти насильства» 27.11.17 Соц..педагог Н.В.Панова
2 Інформаційне повідомлення «Як не зазнати насильства» 27.11.17 Соц..педагог Н.В.Панова
3 Висвітлення статті «Кібербулінг: як захистити дитину» 28.11.17 Соц..педагог Н.В.Панова
4 Виставка дитячих робіт на тему «Людина починається з добра» 29.11.17 Класоводи 1-4 класів
5 Година класного керівника «Жінка – берегиня роду» до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками 30.11.17 Класні керівники 
5-11 класів
6 Година спілкування «СНІД та рак – реальні загрози. Збережи своє здоров’я та життя» 01.12.17 Соц..педагог Н.В.Панова
7 Книжкова виставка антиСНІДівської тематики 01.12.17 Бібліот. О.П.Мигаль Соц..пед.Н.В.Панова
8 Доповідь «Проблеми гендерного насильства в молодіжному середовищі» 04.12.17 Соц..педагог Н.В.Панова
9 Флеш-моб «Ми проти Торгівлі людьми» 04.12.17 Педагог-організатор Соц..пед.Н.В.Панова
10 Урок-гра «Зустріч з Правознайком» 07.12.17 Соц..педагог Н.В.Панова
11 Колаж «Ми за світ без насильства» 07.12.17 Вихователь ГПД Гайдабура Л.С.
12 Всеукраїнський урок «Права людини» 08.12.17 Ілляшенко А.Г.

 

 

З 27 листопада по 1 грудня 2017 року в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. проходив тиждень математики. В рамках тижня були проведені: лінійка відкриття тижня математики, розв'язування кросвордів, розгадування ребусів, конкурс "Що? Де? Коли?" для учнів 8-9 класів, математичний турнір "Математична регата" для учнів 5-7 класів, математичний турнір "Математика навколо нас" для учнів 10-11 класів. (відповідальні Треба Л.І., Педько Т.М.). Тиждень математики проводився з метою: формувати пізнавальний інтерес учнів до вивчення математики .розкрити красу математичних понять; розвивати логічне мислення, вміння знаходити раціональне розв'язання завдань; виховувати почуття патріотизму, любові до історії рідного краю та математики; сприяти створення атмосфери взаємоповаги і взаємодовіри між учнями.

 

 

28 листопада 2017 року в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено відкритий урок української літератури в 11 класі на тему "Громадянські, патріотичні мотиви поезії Майдану. Втілення особливостей української ментальності, рис національного характеру", який провела Панасейко Інна Анатоліївна. Мета уроку: ознайомити учнів зі зразками сучасної патріотичної лірики; удосконалювати навички виразного читання; розвивати критичне мислення, уміння розпізнавати й розуміти справжню вартість речей, явищ, почуттів; виховувати та зміцнювати патріотичні почуття і свідомість старшокласників, повагу до синів-героїв держави.

 

 

28 листопада 2017 року в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено відкритий урок фізики в 11 класі на тему "Електромагнітна індукція. Досліди М.Фарадея", який провів Педько Василь Олексійович. Мета уроку: познайомити учнів з явищем електромагнітної індукції, показати значення цього явища для фізики та техніки, розглянути досліди Фарадея, формувати вміння розв'язувати задачі.

 

 

 

24 листопада 2017 року в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся урок-пам'яті "Україна ПАМ'ЯТАЄ" присвячений Дню пам'яті жертв Голодоморів для учнів 5-11 класів, який підготували ЗДНВР Ілляшенко А.Г. та педагог-організатор Мигаль О.П.. Мета: ознайомити учнів з трагічним минулим нашого народу, вчити бережно ставитися до історії своєї країни, розкривати її як білі, так і чорні сторінки, виховувати здатність співпереживати та пам'ятати про мільйони загублених життів співвітчизників. 
Діти мали змогу переглянути відеоролики "Про голод 1921-1923 рр.", "Голодомор 32-33", "Голод 1946-1947", "Спогади очевидців про голодомор", "Пам'ятники жертвам голодомору 32-33".

 

 

23 листопада 2017 року на базі Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася районна спартакіада школярів з настільного тенісу. Стецюк Артем виборов  1м (учень 10 класу) та Храпаль Артемвиборов 3м (учень 9 класу)
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

21 листопада 2017 року до Дня Гідності та Свободи України в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася година пам'яті "Хто загинув за Вкраїну, буде жити у віках", яку підготували ЗДНВР Ілляшенко А.Г., педагог-організатор Мигаль О.П. та учениці 9 класу: Буланова І., Лобода Ю., Савченко В.

 

 

 

 

17.11.17р. в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся "Осінній БАЛ". (Підготували учні 11 класу з класним керівником Горб Т.В.)

 

 

 

9 листопада 2017 року в День української писемності та мови відбувся радіодиктант національної єдності до якого залучилися учні 10-11 класів та педагоги Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

 

З 13 по 17 листопада 2017 року в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. проходив тиждень української мови. В рамках тижня були проведені: інформаційна хвилинка, яку підготували учні 6 та 8 класу, гра-квест "У пошуках мовних скарбів" для учнів 9-11 класів, веб-квест "Мовознавчий марафон" з учнями 6-7 класів (заходи підготувала вчитель української мови та літератури Панасейко І.А.)

 

 

 

 

Протягом жовтня 2017 року в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя», у рамках якого було проведено наступні заходи:
- виставка тематичної літератури на тему «Здоровий спосіб життя - простий шлях до довголіття», підготовлена шкільним бібліотекарем Мигаль О.П.;
- виготовлення та розповсюдження бібліотекарем школи та міністром здоровя учнівського самоврядування Стецюком Артемом памяток «Як зберегти здоровя» 
- головним редактором шкільної служби новин учнівського самоврядування Заколодяжною Любою випущені стінні газети на теми: «Здорове харчування», «Шкідливість куріння», «Алкоголь і алкоголізм, їх шкідливий вплив»;
- класоводами 1-4 класів організовані виставки малюнків «Здоровим бути здорово!»
- відбулися зустрічі з медичним працівником школи Івко А.С., яка провела бесіду з учнями 1-4 класів на тему «Відновлюй своє здоровя правильним балансом діяльності і відпочинку» та медичним працівником Сергіївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Ревою Л.Г., яка виступила перед учнями 8-11 класів з лекцією «Правда про тютюнокуріння»

- конкурс-вікторину «Подорож країною Здоровя» для учнів 1-4 класів підготували та провели учні 7 класу та бібліотекар Мигаль О.П.;
- для учнів 8-11 класів класні керівники провели виховні години «Шкідливі звички: міраж і дійсність», а для 5-7 класів - виховні години «Здорова людина – здорове суспільство»;
- соціальним педагогом Пановою Н.В. та учнями школи ведеться робота по створенню медіа продукції щодо формування здорового способу життя;
- для учнів 6-7 класів проведено гру-квест «У пошуках здоровя»

 

13 жовтня 2017 року на території Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся Мітинг з нагоди відкриття пам'ятної дошки воїну АТО, який загинув на сході України ІЛЛЯШЕНКУ ВІКТОРУ ВОЛОДИМИРОВИЧУ

 

 

 

 

29 вересня 2017 року в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. відзначали День працівника освіти. Учні 11 класу пробували себе в ролі вчителів, підготували святкову програму на чолі з класним керівником Горб Т.В.

 

 

 

 

 

Всесвітній день Миру учні Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст. відзначали 21 вересня 2017 року. ЗДНВР Ілляшенко А.Г. спільно з класними керівниками та класоводами підготували  "Стіну миру" на якій учні прикриплювали голубів з побажаннями миру та злагоди. Були проведені: виставка малюнків "За мир в усьому світі" (вчитель образотворчого мистецтва - Горб Т.В.), урочиста лінійка "Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх" (ЗДНВР Ілляшенко А.Г., педагог- організатор Мигаль О.П.), флеш-моб "Голуб миру" . Залучилися до акції "Дзвін миру"

 

  15 вересня 2017 року відбулося Свято квітів присвячене річниці підписання Гадяцького договору. Композиції підготували учні 5-11 класів спільно з класними керівниками. Урочисту лінійку підготували ЗДНВР Ілляшенко А.Г. та педагог-організатор Мигаль О.П.

 

 

1 вересня 2017 року пролунав Перший Дзвінок, який сповістив про початок нового 2017-2018 навчального року. На Свято завітали сільський голова Лідовий І.Г. та директор СТОВ "Лободине" Ілляшенко В.О.

 

 

30 серпня 2017 року в Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася педагогічна рада. Розглядалися наступні питання: 

1. Організація навчально-виховногопроцесу в новому навчальному 2017-2018 році (Горб В.І.)
2. Про підсумки 2016-2017 навчального року (Лідова Л.В.)
3. Аналіз виховної роботи за 2016-2017 н.р. та етодичні рекомендації на 2017-2018 н.р. (Ілляшенко А.Г.)
4. Про підсумки роботи практичного психолога та соціального педагога в 2016-2017 н.р. та основні завдання діяльності на 2017-18 н.р. (Панова Н.В.)
5. Особливості інклюзивної освіти в навчальному закладі (Панова Н.В.)
6. Формування позитивного мікроклімату педагогічного колективу (Панова Н.В.)

 

Наказ №73 відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради від 01.09.2017 «Про заборону збору коштів учасниками навчально-виховного процесу в навчальних закладах Сергіївської сільської ради» https://docs.google.com/document/d/e/2PACX-1vTxfY0fNOlB8MKHiV9eBqsSa3qrDDhgoqU9McO9N_uf-f6QekUZZY_Zx0TJJ7XcRfnZs34yo-_mvZgh/pub

 

23 червня 2017 року відбувся випускний вечір. Цього року школа проводжає в доросле життя 13 учнів. В добру путь, хай щастить!!! 

 

З 1 по 21 червня 2017 року при Сергіївській ЗОШ І-ІІІ ст. працював дитячий оздоровчий табір "Веселка". Протягом перебування в таборі діти відвідали сільську бібліотеку, були здійснені екскурсії  в м.Гадяч до Лесиного гаю, пожежної частини, музею. Були проведені дні казки, віночка, Японії, кулінарії та інші.

 

 

26 квітня 2017 року відбулася година пам'яті "Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить...". На захід були запрошені ліквідатори ЧАЕС, які проживають на території с.Сергіївка. Гості приймали вітання від представників виконкому Сергіївської ОТГ, депутатського корпусу, учнів та працівників Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст. (Захід підготували ЗДНВР Ілляшенко А.Г., педагог-організатор Мигаль О.П.)

24 березня 2017 року відбувся день ПОЗИТИВУ. З учнями 1-4 класів класів проведено розвагу "Ми маленькі діти" з метою формування дружніх стосунків та емоційного благополуччя. Учні 5-11 класів взяли участь у фотомарафоні "Мій дружний клас". Також до фотомарафону залучилися працівники школи "Подаруй посмішку". Мета заходів: формування життєвої стійкості та емоційного благополуччя. (Підготувала соціальний педагог / практичний психолог Панова Н.В.)

9 березня 2017 для учнів 5-11 класів проведено захід "Шеченко відомий і невідомий. Цікаві факти про поета", організовано виставку портретів Т.Г.Шевченка та виставку "Кобзарів". (Підготувала Панасейко І.А. спільно з учнями 9 класу).

 

  21 лютого 2017 року на базі Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар заступників директора з навчально-виховної роботи та педагогів-організаторів ЗНЗ Сергіївської ОТГ на тему: "Удосконалення системи виховання шляхом вибору ефективних форм виховної роботи".

ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРУ

9.00 – 9.10 – зустріч учасників семінару

9.10 – 9.20 – відкриття семінару, актуалізація питання

Івко С.О. – начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Сергіївської с/р

9.20 – 9.30 – презентація закладу. Візитка школи

                                                    Горб В.І. – директор Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст..

9.30 – 9.45 – «Удосконалення системи виховання шляхом вибору ефективних форм виховної роботи»

Ілляшенко А.Г – ЗДНВР Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст..

9.45 – 10.00 – Літопис школи

                                                   Мигаль О.П. – педагог-організатор Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст..

10.00 – 10.10 – Флешмоб «Всіх єднає рідна мова»

Панасейко І.А. – вчитель української мови та літератури Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст..

                                                    Мигаль О.П. – педагог-організатор Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст..

10.10 – 10.30 – Усний журнал «Краща мова єднання це – українська»

Здойма С.І., Пархоменко Л.В. , Храпаль Н.М. – вчителі початкових класів Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст..

10.30 – 10.40 – Перегляд виставок:

1. Літературні стінгазети

Класні керівники 5-11 класів Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст..

2. Роботи учасників гуртка «Вправні ручки»

Гайдабура Л.С. – керівник гуртка Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст..

10.40 – 10.55 – Дослідницька діяльність школи

Панасейко І.А. – вчитель української мови та літератури Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст..

10.55 –  11.15  – Відверта розмова «Герої не вмирають» (фрагмент)

                                                    Горб Т.В. – класний керівник Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст..

11.15 – 11.45 – Година пам’яті «Небесна сотня дивиться на нас»

Ілляшенко А.Г – ЗДНВР Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст..

&nb

Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту